B/3830-86-VIP PIŁA OTWOROWA BIMETAL 86MM
Realizacja 2-7 dni
Cena brutto:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Charakterystyka:
- Głębokość cięcia maks. 38 mm (1 1/2")
- 4/6 zębów na cal
- Maks. rozmiar otworu = nominalny rozmiar otwornicy +1,5 mm/-0,0
- Wyjątkowo duże rozmiary: 168 i 210 mm z 6 zębami na cal, normalna głębokość cięcia 177 mm z 4–6 zębami na cal, głębokość cięcia maks. 50 mm
| B/3830-86-VIP | |
| Towar | |
| 23 (23%) | |