B/3830-92-VIP PIŁA OTWOROWA BIMETAL 92MM
Realizacja 2-7 dni
Zapytanie ofertowe
Charakterystyka:
  • Głębokość cięcia maks. 38 mm (1 1/2")
  • 4/6 zębów na cal
  • Maks. rozmiar otworu = nominalny rozmiar otwornicy +1,5 mm/-0,0
  • Wyjątkowo duże rozmiary: 168 i 210 mm z 6 zębami na cal, normalna głębokość cięcia 177 mm z 4–6 zębami na cal, głębokość cięcia maks. 50 mm
B/3830-92-VIP
Towar
23 (23%)